תופעות לוואי מתרופת הרואקוטן

תרופת רואקוטן

כאשר משתמשים בתרופת רואקוטן בכדורים לתקופה ממושכת זה עלול להשפיע לרעה על תפקודי הכבד וחייבים לבדוק באופן תקופתי על פי הנחיות רופא את רמת הכולסטרול ותפקודי הכבד וכן אסור לקחת את התרופה הזו בזמן הריון והנקה מחשש למומים מולדים. חייבים לבדוק גם את רמת הטריגליצרידים בגלל סיכון בעליה של רמת השומנים.

רואקוטן בשילוב קרינה ישירה של השמש עלולה לגרום לנזקי עור עקב רגישות יתר לשמש. בשימוש בתרופה זו דווחו מצבי דיכאון. תופעות לוואי נוספות: נשירת שיער, יובש בפה ויובש בעיניים.

טיפול חיצוני בדרך טבעית

ניתן לטפל בצורה חיצונית על ידי סבונים טבעיים השומרים על ניקיון העור ומניעת הצטברות חיידקים, נטילת ויטמין A וכן ניתן לרסס אלימינטור (עם מתז) על פני העור. מנקה ומחטא את העור.

מסכת פנים ביתית שעושה את ההבדל

ניתן לטפל באקנה ובפצעונים בפנים בדרך טבעית ויעילה ביותר באמצעות מרכיבים שיודעים לעשות פילינג עדין מאוד, לנקות את שכבת העור ולטפל בתאים פגומים שנוצרו עקב הדלקת שבתהליך האקנה (Acne).

את זה עושה ערכת מסכת פנים ביתית בהצלחה רבה. יש בה מרכיבים חשובים לטיפול: פוקויידן – אצת ים חומה שמשקמת תאים פגומים, אלוורה שמטיבה גם היא עם תאי העור והגוארנה שממריצה את זרימת הדם בכלי הדם הקטנים בשכבת העור.

כשמטפלים בפצעי אקנה. קומדון (Conedo) ובהוצאת הנקודות השחורות צריך לשמור שהעור יהיה נקי ומחוטא בכל שלב ושלב כדאי שההפרשות לא יישארו על העור, התערבבו עם חיידקים על פני העור ותיגרם תגובה חיידקית / דלקתית.

לפני שאת מתחילה טיפול בכדורי רואקוטן ו/או משחות שונות נסי לטפל בדרך טבעית ובטוחה יותר.

בטיפול טבעי תאים עור פגומים משתקמים. תאים בריאים תופסים את מקומם והעור מתחיל להיראות בריא, חלק וזוהר יותר. מאוד מומלץ להשתמש בסרום על בסיס תאי גזע של ג'נס

#רואקוטן

372 צפיות