?מדוע מולטיויטמין מקסימול סולושנס כל כך נחוץ לשמירה על הבריאות

October 13, 2014


תוסף תזונה של ויטמינים ומינרלים ייחודי ומושלם מכמה סיבות. ראשית ויטמינים ומינרלים הכרחיים לכולנו לפעילות הביוכימית בגופנו. המוצר המדובר מכיל 67 מינרלי קורט חיוניים, 17 ויטמינים חיוניים, 21 חומצות אמינו ושלושה אנזימים רבי עוצמה. תוסף זה  בעל כושר ספיג כמעט מוחלט. קרוב ל- 100%.
התוסף מגיע בצורה נוזלית. נספג תחילה דרך ריריות הפה ולאחר מכן דרך הקיבה לדם ולתאי הגוף.

הנוסחה הייחודית מביאה לניקוז מרכיבים מזיקים הגורמים להזדקנות מהירה של התאים. המוצר המהפכני כולל הרכב משוכלל של חומרים מזינים מועשרים במינרלים מיוננים, קומפלקס B, ויטמין C, חומצות אמינו , Phytochemicals  ו- FOS 
הודות לזמינותה הביולוגית הגבוהה. תערובת ייחודית זו נספגת בקלות, כמעט במלואה בגוף.

 

המינרלים מספקים את האנרגיה הדרושה עבור פעילויות  רבות של גופנו. הגוף אינו מייצר אותם, ולכן, למען הבריאות, עלינו לספקם מדי יום על ידי מקסימול סולושנס (Maximol Solutions). תוסף מזון זה מספק את המנרליים ההכרחיים לתהליכים ביוכימיים החיוניים לגופנו ולכן תוסף זה מהווה משקה איזוטוני מעולה במיוחד לספורטאים. (אכן ספורטאים רבים זכו ועדין זוכים להישגים בתחרויות אודות לאנרגיה שמשקה זה סיפק.
 

מינרלים כגון סידן, מגנזיום ואשלגן הדרושים לגופנו בכמויות גדולות, שייכים לקבוצת המאקרו – מינרלים.

מינרלים כגון כרום, ברזל, מנגן, סלניום, אבץ ועוד, דרושים בכמויות מזעריות ושייכות לקבוצת המיקרו – מינרלים.

למיקרו מינרלים תפקיד מכריע בשימור הבריאות. יש להקפיד על צריכה מבוקרת.

 

FOS = Fructooligosacchairdes הינו מרכיב חשוב וחיוני לשגשוג חיידקים ידידותיים במעי. שומרים על מערכת העיקול ותורמים לבריאות כוללת של הגוף. וכן מאזנת את מערכת החיסון בגופנו.
 

Phytochemicals – אלו חומרים מיקרו תזונתיים המצויים בפירות ובירקות. תררכובות כימיות אלו  מזינות את גופנו

מספקים נוגדי חמצון, מסלקים רעלנים וכן אנטי בקטריאליים (מחסלים חיידקים).

פירות וירקות בעלי צבעים עזים, עשירים לרוב ב- Phytochemicals ובחומרים מזינים.

 

Maximol Solutions מאופיין במקדם ORAC גבוה (יכולת לספוח רדיקלי חמצן) הודות לתמציות תות שדה, תפוז, תה ירוק ופרי ה- Elderberry. תרכיזי אוכמניות ופטל עשירים בנוגדי חמצון, מעניקים ל- Maximol Solutions ערכי ORAC גבוהים במיוחד. ORAC הינו מדד לקביעת התועלת של סוגי מזון לבריאות הגוף. חמצון ורדיקלים חופשיים מוכרים היטב ועלולים לגרום נזק לתאים.נוגדי החמצון חיוניים לעצירה ונטרול רדיקלים חופשיים.

רדיקלים חופשיים נוצרים עקב גורמים שונים כגון: זיהום אוויר, הכלרה של מים (כלור במים), אור שמש, כימיקלים שונים ועוד. כולם מסוגלים להזיק לתאי הגוף לגרום מחלות ולחוסר איזון. לכן, נוגדי חמצון הכרחיים לאורח חיים בריא.

 

חומצות אמינו – אבני הבנין של הגוף, מייצרות ומשמרות חלבונים. חומצות אמינו (Amino Acids) הן חלבון חשוב מאוד היות והגוף זקוק לחלבון לתפקודים ביוכימיים של הגוף. אחד מתפקידי החלבון העיקריים – בניה, תחזוקה והחלפת רקמות הגוף. מקסימול מכיל מגוון עשיר של חומצות אמינו שגוף האדם לא מייצר. יש לספק כמות יומית קבועה של החומצות. לכן תזונה נכונה הכרחית והשימוש במקסימול יכול לתרום מאוד. תרכובת חומצות אמינו במקסימול מופקת ממרכיב חלבון סויה משופר לא גנטית. המקור הטבעי ביותר לחומצות אמינו.

 

תמציות:
 

תרכיז אוכמניות – אוכמניות היער קטנות בגודלן אך חשיבותן גבוהה כמקור מזון טבעי לנוגדי חמצון. אוכמניות יער, כמו דומיהם ה- Bilberries מכילות ריכוזים גבוהים של Anthocyanin, נוגד חמצון רב עוצמה.
 

תרכיז פטל – מקור טעים וטבעי של ויטמין C. מיץ הפטל ידוע כבעל תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ויראליות וכן גם נוגד חמצון טבעי וזמין. אבקת סלק סוכר – שורש סלק סוכר מכיל שפע מרכיבים תזונתיים ו- Phytochemicals חשובים. מאופיין בריכוז פחמימות גבוה ואחוז שומן נמוך. מכיל זרחן, נתרן, מגנזיום, סידן, ברזל, אשלגן, סיבים, ויטמין A, ויטמין C, נאצין, חומצה פולית וביאוטן.

 

ויטמינים - הם חומרים אורגניים המכילים תרכובת של אטומי פחמן ומימן. נידרש לגוף בכמויות מזעריות והגוף לא יודע לייצרן. לויטמינים תפקידים רבים בגופנו בתהליך חילוף החומרים, הפקת אנרגיה. הויטמינים משתתפים בכל הפעילות הביוכימית בגופנו במערכת הדם, במערכת ההורמונאלית בתהליך הפקת ההורמונים, בתהליכים כימיים בתוך מערכת העצבים, להגנה בפני מחלות ובתוך כך הגנה על גופנו מחמצון. לכן הויטמינים משמשים כמרכיב חיוני ביותר לשמירה על בריאות טובה ולאיכות חיים. הגוף אינו מייצר ויטמינים ולכן יש לכלול אותם בתפריט היומי.
 

מקסימול סולושנס (Maximol Solutions) זו נוסחה המכילה את כל המרכיבים שהגוף צריך לפי טבלת מנדלייב ויותר, תוסף מזון מאוזן היטב. נותן יכולת לכל מערכות הגוף לתפקד נכון ובתוך כך מטפל בטיפול פנימי נגד נשירת שיער ובגדול המקסימול נותן לנו בריאות טובה.

ליצירת קשר עכשיו - להקליק כאן
יוסי
050-5342196

Please reload

Featured Posts

דר' היל מסביר על סגולות שמן הקופאיבה

July 26, 2019

1/2
Please reload

Recent Posts