תופעות לוואי מתרופת הרואקוטן

October 13, 2014

תרופת רואקוטן
 

כאשר משתמשים בתרופת רואקוטן בכדורים לתקופה ממושכת זה עלול להשפיע לרעה על תפקודי הכבד וחייבים לבדוק באופן תקופתי על פי הנחיות רופא  את רמת הכולסטרול ותפקודי הכבד וכן אסור לקחת את התרופה הזו בזמן הריון והנקה מחשש למומים מולדים. חייבים לבדוק גם את רמת הטריגליצרידים בגלל סיכון בעליה של רמת השומנים.

רואקוטן בשילוב קרינה ישירה של השמש עלולה לגרום לנזקי עור עקב רגישות יתר לשמש. בשימוש בתרופה זו דווחו מצבי דיכאון. תופעות לוואי נוספות: נשירת שיער, יובש בפה ויובש בעיניים.

 

טיפול חיצוני בדרך טבעית
 

ניתן לטפל בצורה חיצונית על ידי סבונים טבעיים השומרים על ניקיון העור ומניעת הצטברות חיידקים, נטילת ויטמין A וכן ניתן לרסס אלימינטור (עם מתז) על פני העור. מנקה ומחטא את העור.

 

מסכת פנים ביתית שעושה את ההבדל
 

ניתן לטפל באקנה ובפצעונים בפנים בדרך טבעית ויעילה ביותר באמצעות מרכיבים שיודעים לעשות פילינג עדין מאוד, לנקות את שכבת העור ולטפל בתאים פגומים שנוצרו עקב הדלקת שבתהליך האקנה (Acne).

את זה עושה ערכת מסכת פנים ביתית בהצלחה רבה. יש בה מרכיבים חשובים לטיפול: פוקויידן – אצת ים חומה שמשקמת תאים פגומים, אלוורה שמטיבה גם היא עם תאי העור והגוארנה שממריצה את זרימת הדם בכלי הדם הקטנים בשכבת העור.

 

כשמטפלים  בפצעי אקנהקומדון (Conedo) ובהוצאת הנקודות השחורות צריך לשמור שהעור יהיה נקי  ומחוטא בכל שלב ושלב כדאי שההפרשות לא יישארו על העור, התערבבו עם חיידקים על פני העור ותיגרם תגובה חיידקית / דלקתית.

 

לפני שאת  מתחילה טיפול בכדורי רואקוטן ו/או משחות שונות נסי לטפל בדרך טבעית ובטוחה יותר.

בטיפול טבעי תאים עור פגומים משתקמים. תאים בריאים תופסים את מקומם והעור מתחיל להיראות בריא, חלק וזוהר יותר.

מאוד מומלץ להשתמש בסרום על בסיס תאי גזע של ג'נס

 

 

 

 

 

 

תזונה לעור הפנים, ויטמינים לעור הפנים, מינרלים לעור הפנים

Please reload

Featured Posts

דר' היל מסביר על סגולות שמן הקופאיבה

July 26, 2019

1/2
Please reload

Recent Posts